ALLAH ve RASULULLAH AŞKIYLA YANANLaR GeLSiN HUZUR ÎSLÂMDA

MUHAKKAK Kİ;ALLAH ADALETİ; İYİLİĞİ, AKRABAYA VE MUHTAÇLARA YARDIM ETMEYİ EMREDER; ÇİRKİN İŞLERİ; FENALIK VE AZGINLIĞI YASAKLAR DÜŞÜNÜP İBRET ALASINIZ DİYE SİZE NASİHAT VERİR NAHL 90. AYET

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"EN GÜZEL AŞK İLÂHİ ALLAH VE RASULULLAH AŞKIDIR"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SoFi Çocuk
Web Master
Web Master

Erkek Mesaj Sayısı : 1400

MesajKonu: "EN GÜZEL AŞK İLÂHİ ALLAH VE RASULULLAH AŞKIDIR"   Cuma Ekim 10, 2008 10:59 pm

(((>>>>>>MABUDUM>>>>>ALLAH>>>>>>))) SOoOoOoOoO oOoOoOoOFi ÇoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoCuKKK I love you Wink Wink Wink

(SELAMÜN ALEYKÜM VE RAHMATULLAHU VE BERAKATU VE MAĞFİRATU)

SAYIN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM DÜNYA BİZE HERŞEYİ UNUTTURUYOR İYİLİĞİ GÜZELLİĞİ ZEKATI VERMEYİ AKRABA YARDIM ETMEYİ İNSANLIĞI HERŞEYİ

UNUTTURUYOR .HATTA HATTA İBADETİMİZDEN BİLE MAHRUM YOKSUN KALIYORUZ İÇİMİZDE İMAN AŞKI ALLAH VE RESULULLAH AŞKI SAYESİNDE

MUTLUYUZ HUZURLUYUZ İÇİNİZDE BİR AŞK OLACAKSA SEVGİ OLACAKSA ALLAH VE RESULULLAH AŞKI OLSUN EN GÜZEL AŞK BU İLAHİ AŞKDIR

UNUTMAYIN.HER DERDE DEVA HERŞEYE ÇÖZÜMÜDÜR.RABBİMİZ İÇİN PEYGAMBERİMİZ İÇİN İBADET BOL BOL SELAM KELAM OKUYUN.ONLARIN YOLUNDAN

AYRILMAYALIM ONLAR İÇİN ÇALIŞALIM.İSLAMİYETİMİZ PEYGAMBERİMİZDE 2.SİDE EN HAYIRLI EN ŞEREFLİ OLANLARIDIR 2"SİDE EN SON DİN EN SON PEYGAMBERDİR

BU NEDENLE DİNİMİZİNDE PEYGAMBERİMİZİNDE KIYMETİNİ GÜZELLİĞİNİ BİLELİM.ALLAHA OLAN BORCUMUZU NASIL ÖDEYEBİLİRİZ

Kİ...BİZE NİMET GÜZELLİK EL,AYAK,GÖZ,VEREN RABBİMİZE DAHA BİRÇOK DÜNYA HAYATI OLSUN HER NİMETİNİN KARŞILIĞINI NASIL ÖDEYECEĞİZ

ONUN İÇİN GELİN ALLAHA OLAN KULLUĞUMUZU VE İBADETİMİZİ DÖRT DÖRTLÜK YAPALIM AKSATMIYALIM VARSIN DÜNYA HAYATINI KAYBEDELİM AHİRETİ

KAZANALIM ZATEN ORASIDA GERÇEK OLAN YERDİR.HER ZAMAN DÜNYA İÇİN DEĞİL AHİRET İÇİN ALLAH VE PEYGAMBERİMİZ " ÎSLAMİYET"İMİZ "İÇİN ÇALIŞALIM RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BİTİRİYORUM SÖZLERİMİ...

I love you --- EN GÜZEL AŞK "ALLAH RESULLAH" AŞKIDIR--- I love you Razz cheers

KISA BİR HİKAYE ANLATMAK İSTİYORUM:BİR GÜN PEYGEMBER EFENDİMİZ HZ.ALİYE YA ALİ CENABI HAKKI SEVERMİSİN ?

EVET YA RESULULLAH!

PEKİ YA ALİ BENİ SEVERMİSİN?

EVET,YA RESULULLAH

PEKİ EŞİMİ?

EVET YA ,RESULULLAH

PEKİ ÇOCUKLARIMI?

EVET YA RESULULLAH!

PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.ALİYE YA ALİ BİR KALPTE 4 SEVGİYİ NASIL SIĞDIRIYORSUN DER!
HZ.ALİ DÜŞÜNÜR DÜŞÜNÜR BULAMAZ EFENDİMİZE YA RASULULLAH BANA BİRAZ MÜHLET VER DÜŞÜNÜP GELİM

EFENDİMİZ BUYURUR:MÜSADE SENİNDİR YA ALİ

ALİ EVİNE GİDER EŞİ HZ. FATIMA PEYGAMBERİMİZİN KIZI DÜŞÜNÜRKEN GÖRÜR DERKİ:
YA ALİ NE DÜŞÜNÜRSÜN EYER DÜNYA İÇİNSE BİZE YAKIŞMAZ;EYER AHİRET İÇİNSE SÖYLE BERABER DÜŞÜNÜP KONUŞALIM
HZ.ALİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN ONA SÖYLEDİKLERİNİ ODA EŞİNE SÖYLER EŞİ HZ.FATIMA ŞÖYLE BUYURUR:
YA ALİ BABAMA ŞÖYLE SÖYLE DE:NASIL BİR ELİN SAĞ SOL ÖNVE ARKA GİBİ REFLEKSLERİ HAREKETLERİ VARSA KALBİNDE ÖYLE ÇEŞİT ÇEŞİT SEVGİLERİ VARDIR

CENABI HAKKI, AKIL VE İMANIMLA

PEYGAMERİMİ:RUHUMLA

EŞİNİZİ:NEVSİMLE

ÇOCUKLARINIZI:ŞEVKATİMLE SEVERİM

SEVGİLİ KARDEŞLERİM GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BİR KALPTE 2 ÇEŞİT SEVGİ OLUNMAZ.BENİMKİ İSE ALLAH SEVGİSİDİR SONRADAN PEYGAMBER SEVGİSİ GELİR:SOFİ ÇOCUK DERKİ:__EN GÜZEL AŞK ALLAH VE RESULULLAH AŞKIDIR__ I love you ALLAH-U EKBER-ALLAH-U EKBER-ALLAH-U EKBER- Wink Wink drunken

ENâ
Kullanıcı profilini gör

"EN GÜZEL AŞK İLÂHİ ALLAH VE RASULULLAH AŞKIDIR"
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası