ALLAH ve RASULULLAH AŞKIYLA YANANLaR GeLSiN HUZUR ÎSLÂMDA

MUHAKKAK Kİ;ALLAH ADALETİ; İYİLİĞİ, AKRABAYA VE MUHTAÇLARA YARDIM ETMEYİ EMREDER; ÇİRKİN İŞLERİ; FENALIK VE AZGINLIĞI YASAKLAR DÜŞÜNÜP İBRET ALASINIZ DİYE SİZE NASİHAT VERİR NAHL 90. AYET

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

(SABIR ALLAHTAN )ALLAH"IN EN BÜYÜK ADI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
SoFi Çocuk
Web Master
Web Master

Erkek Mesaj Sayısı : 1400

MesajKonu: (SABIR ALLAHTAN )ALLAH"IN EN BÜYÜK ADI   Ptsi Eyl. 08, 2008 3:27 am

(((>>>>>>MABUDUM>>>>>ALLAH>>>>>>))) SOoOoOoOoO oOoOoOoOFi ÇoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoCuKKK I love you Wink Wink Wink

(SELAMÜN ALEYKÜM VE RAHMATULLAHU VE BERAKATU)DEĞERLİ MÜMİNLER ALLAH RIZASI İÇİN HEPİMİZ SABIRLA BEKLEMELİYİZ. ÇÜNKÜ CENABI HAK BİZDEN BUNU İSTİYOR NE KADAR SABIRLI OLURSAK OKADAR CENABI HAK BİZE VERİR.BELALARA HUSÜMETLERE SABIRLI OLUP BEKLERSEK MUHAKKKİ ALLAH YARDIM EDECEKTİR.BİR DİĞER KONUMUZ CENABI HAK"TAN ALLAHTAN NE İSTERSENİZ ALLAH VER
İR ŞÜPHESİZ NE İSTERSENİZ DÜNYA İÇİNDE AHİRET İÇİNDE OLSA ALLAH VERİR AMA SAYIN MÜMİNLER ALLAHA SAKIN İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY OLMUYOR DİYE İSYAN ETMEYİN DEDİM YA SABIR GÖSTERİN MUHAKKAK ALLAH VERİR AMA ALLAHLA HAŞA PAZARLIK YAPAR GİBİ BEKLEMEYİN ALLAHA BIRAKIN HAYATI AKIŞINI HERŞEYİ ALLAHA BIRAKIN ÇÜNKÜ ONUN ELİNDEDİR O DUYAR İŞİTİR GÖRÜR OZAMAN GÖRECEKSİNİZKİ CENABI HAK SİZE İSTEDİĞİNİZİ VERECEKTİR ÇÜNKÜ ALLAH SİNELERİ BİLENDİR EN GÜZEL SABIR KARŞILIKSIZ BEKLEMEKTEDİR ALLAHTAN

Kullanıcı profilini gör

(SABIR ALLAHTAN )ALLAH"IN EN BÜYÜK ADI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüyada ALLAH (c.c) görmek
» Bu DUA'yı okuyanın ALLAH(C.C) bütün hacetlerini görür
» PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED(S.A.V)"DEN HADİS-İ ŞERİFE GÜZEL VE ÇİRKİN
» BiLL : "HayaLim MahvoLdu" BiLL'Le AmeLiyat Hakkında...
» Recep Ivedik Turkcell Tavuk Reklamı "Psikolog" RepLikLeri